Про завод

Про завод

Підприємство ПрАТ «Щорський завод продтоварів» – це потужне підприємство до складу якого входять консервний і кондитерський цехи.

У нашому каталозі Ви знайдете більше 200 різних позицій на будь-який смак: починаючи від випічки, закінчуючи ягодами в цукрі.

У нашому арсеналі – цукерки, мармелад, печиво, кекси, пряники, натуральні батончики, повидло і козинаки.

Також ми виготовляємо плодоовочеві консерви (ягоди перетерті з цукром і повидло) і соки.

Також ми виготовляємо плодоовочеві консерви (ягоди перетерті з цукром і повидло) і соки. Серед новинок – дієтична продукція, а саме – батончики без додавання цукру з натуральних сухофруктів і горіхів.

З 2005 року наше підприємство активно поставляє всю продукцію на європейський ринок.

Наші ринки збуту сьогодні – це Україна, Молдова,
Литва, Латвія, Естонія, Німеччина, Румунія, Болгарія, Греція (через партнерів), Китай.

Компанія ПрАТ «Щорський завод продовольчих товарів» з 2016 року ввела систему управління безпечністю харчових продуктів HACCP (Hazard
Analysis and Critical Control Point), про що свідчить сертифікат ДСТУ ISO 22000, відповідний знак розміщений на всіх етикетках і пакувальних матеріалах нашої продукції.

Вся продукція виготовляється згідно Державних Стандартів Україна (ДСТУ). Дотримуючись всіх технологій і використовуючи сировину високої
якості, можемо впевнено стверджувати, що випускаємо величезний асортиментний ряд дуже смачної продукції, яка вже отримала кращі відгуки не тільки в Україні, а й за кордоном.

Про завод
Про завод